Privātuma politika

Laipni lūgti SIA Agapics, Reģ.Nr. 40003138779, juridiskā adrese Kārļa Ulmaņa gatve 2, Rīga, LV-1004, privātuma politikas aprakstā.

Mēs augstu vērtējam Jūsu privātumu un tāpēc esam izveidojuši zemāk minētos principus, saskaņā ar kuriem mēs apstrādājam mūsu klientu personiskos datus. Jautājumus par personu datu apstrādi mūsu mājaslapā var sūtīt uz epasta adresi eveikals@agapics.lv.

Privātuma politikas darbības sfēra

Šī privātuma politika attiecas uz visiem individuālajiem klientiem, kuri apmeklē mūsu mājaslapu.

Personisko datu kontrolētājs

SIA Agapics ir personisko datu kontrolētājs.

Kādus personiskos datus mēs ievācam?

Lai nodrošinātu labāko pakalpojumu, mēs varam ievākt Jūsu personas datus, Jūsu vārdu, e-pasta adresi, pasta adresi, telefona numuru, tiešā mārketinga izvēles, un tehnisko informāciju, kas tiek nodota ar digitālajām ierīcēm (piemēram, sīkdatnes, IP adrese, un citas līdzīgas tehnoloģijas) nepieciešamajā apmērā.

Patērētāju uzvedības dati – vēlamie paku termināļi, vēlamās maksas metodes, vēlamie centri, aplūkotie produkti, veiktās meklēšanas, u.tml.;

Pirkumu dati – kvīšu numuri, kampaņu kodi, aktuālais konta numurs, veiktie pasūtījumi un pirkumi (tai skaitā produkti, daudzumi, veikals), dāvanu karšu lietošanas vietas, u.tml.;

Klientu atgriezeniskā saite - mīļākie produkti, novērtējumi, e-pastu statistika, u.tml.;

Mums ir tiesības atteikt preču sūtīšanu vai nodrošināt pakalpojumu, ja nav iespējams nodrošināt šo pakalpojumu bez personu datu apstrādes. 

Kā mēs ievācam personu datus?

Mēs ievācam Jūsu personiskos datus ar Jūsu atļauju, kad tiek veikts pirkums. Mēs ievācam Jūsu personiskos datus tikai tad, ja Jūs brīvprātīgi sniedzat šo informāciju.

Kāpēc mēs apstrādājam personu datus?

Mēs apstrādājam personu datus ar zemāk minētajiem nolūkiem:

 • attiecību ar klientiem vadīšana un komunikācija ar klientiem;

 • noslēdzama vai noslēgta klientu līguma noslēgšanai un izpildei;

 • lai atbildētu uz klientu jautājumiem;

 • klientu attiecību attīstībai un analīzei;

 • produktu un pakalpojumu nodrošināšanai;

 • tiešajam mārketingam;

 • likumīgai interesei;

 • patērētāju ieradumu pētīšanai;

 • pakalpojumu vadīšanai un izstrādei;

 • mājaslapas lietošanai un uzlabošanai;

 • izložu un aptauju veikšanai;

 • pārdošanas statistikas apkopošanai;

 • personu un īpašuma aizsardzībai;

 • lai izpildītu likumīgas saistības.

Kā mēs aizsargājam Jūsu personas datus?

Mēs veicam atjauninātus un piemērotus, tehniskos un organizatoriskos drošības pasākumus, lai ievāktu, glabātu un apstrādātu Jūsu personiskos datus, kas aizsargā klientu datubāzē un mājaslapā glabātos personiskos datus no neautorizētas pieejas, izmaiņu veikšanas, atklāšanas vai iznīcināšanas.

Jūsu personisko datu pārnešana

Mēs varam izmantot trešās puses pakalpojumu sniedzējus, kuri nodrošina nepieciešamos pakalpojumus (kā programmatūras izstrādāšana, tiešais mārketings, maksājumi, un pasta pakalpojumu sniedzēji), lai apstrādātu Jūsu personiskos datus. Mēs esam noslēguši vienošanās par personas datu aizsardzību un sniegtās informācijas konfidencialitāti ar visiem trešās puses pakalpojumu sniedzējiem, kuriem mēs nosūtām personu datus. Cita starpā, SIA Agapics pārsūta maksājumiem nepieciešamos personu datus uz autorizēto apstrādātāju SIA Maksekeskus. Transporta pakalpojumu nodrošināšanai nepieciešamos personiskos datus SIA Agapics nodod VAS “Latvijas Pasts” Ekspresspasta daļai, DPD Latvija SIA, Omniva SIA. Papildu augstāk minētajam, mums ir tiesības pārsūtīt personu datus uzraugošām, izmeklējošām un likumsargājošam autoritātēm gadījumos, kas precizēti likumos. 

Personu datu apstrādes termiņi

Mēs varam apstrādāt Jūsu personiskos datus tik ilgi, cik nepieciešams, lai izpildītu klientu saistības vai citas līdzvērtīgas saistības starp Jums un SIA Agapics līdz brīdim, kad Jūs atsaucat savu atļauju apstrādāt Jūsu personiskos datus vai priekš nodokļu vai juridiskiem nolūkiem līdz noteiktajiem termiņiem.

Tiešais mārketings un klientu apmierinātības aptaujas

Ar Jūsu atļauju, mēs varam izmantot Jūsu nodrošinātos personas datus, lai sniegtu Jums informāciju par akcijām un īpašajiem piedāvājumiem un lai veiktu apmierinātības aptaujas. Ja Jūs vairs nevēlaties saņemt tiešus piedāvājumus, Jums ir tiesības atsaukt Jūsu atļauju par personas datu apstrādi jebkurā laikā, sekojot instrukcijām pa pastu vai sazinoties ar mums caur eveikals@agapics.lv.

Sīkdatņu izmantošana

Mūsu mājaslapa lieto sīkdatnes. Sīkdatne ir neliels teksta fails, kuru pārlūks automātiski saglabā lietotāja izmantotajā ierīcē. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai ievāktu informāciju par to, kā lietotājs izmanto mājaslapu, ar mērķi nodrošināt labāku lietotāja pieredzi. Mājaslapās tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes:

 • sesiju sīkdatnes, kuru nolūks ir iespējot mājaslapas izmantošanu;

 • pastāvīgās sīkdatnes, kuru mērķis ir atcerēties pircēju izvēles mājaslapā;

 • pirmās vai trešās puses sīkdatnes, kas radītas, lai parādītu lietotājam piemērotas reklāmas un piedāvājumus;

 • trešo pušu analītikas sīkdatnes ar mērķi optimizēt mārketinga komunikācijas;

 • lietotājs var izdzēst un/vai bloķēt sīkdatnes, kas saglabātas viņu ierīcēs, nomainot atbilstošos iestatījumus viņu tīkla pārlūkā.

Detalizētākas instrukcijas atrodamas šeit:

- Mozilla Firefox

- Google Chrome

- Internet Explorer 9, 10, 11

- Internet Explorer 7 ja 8

- Safari

Ja sīkdatnes netiek izmantotas, tad mājaslapa var nestrādāt kā tai paredzēts, un/vai dažas funkcijas var nebūt pieejamas lietotājiem.

Papildu analītikas sīkdatņu izmantošanai mājaslapas lieto pikseļu tagus, lai sekotu mājaslapas izmantošanai. Šādā veidā personu identificējošie dati netiks apstrādāti.

Mēs izmantojam arī trešo pušu sīkdatnes tiešsaistes veikalā, lai nodrošinātu labāku lietotāju pieredzi un lai ievāktu statistiku.

Trešo pušu sīkdatnes

Ne-personas datu apstrāde

Kad Jūs apmeklējat mūsu mājaslapu, mēs varam ievākt no Jums ne-personiskos datus, kā mājaslapas apmeklēšanas datums un laiks, no mājaslapas lejupielādētā informācija, informācija par Jūsu pārlūka nosaukumu un operētājsistēmu, Jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs, un cita līdzīga informācija. Mēs apstrādājam šos datus anonīmi, un šie dati tiek izmantoti, lai uzlabotu mājaslapas funkcionalitāti.

Profilēšana

Mēs varam izmantot Jūsu personiskos datus un pirkumu statistiku, lai veiktu profila analīzi, lai labāk izprastu Jūsu vēlmes un tādējādi sniegtu Jums labākus produktus un pakalpojumus. Mēs neveiksim nevienu darbību pret Jums mūsu profilēšanas lēmumu rezultātā, kuriem ir likumīga nozīme. 

Jūsu tiesības attiecībā uz Jūsu personisko datu apstrādi

Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt mums Jūsu personiskos datus, pieprasīt to labošanu, pārnesi, un to dzēšanu.

Lūdzu, pieprasījumus attiecībā uz Jūsu personisko datu apstrādi pārsūtiet elektroniski uz e-pasta adresi eveikals@agapics.lv.

Mums ir tiesības atteikt Jūsu pieteikumu, ja Jūsu identitāti nevar noteikt, vai ja personisko datu pārnese nav droša. Mums ir tiesības atteikt Jūsu lūgumam dzēst personas datus, ja pienākums apstrādāt personas datus ceļas no spēkā esoša līguma, likuma, vai ir nepieciešams priekš tādu likumīgu pretenziju sagatavošanas, iesniegšanas un aizsardzības, kuras saistītas ar personu un īpašumu aizsardzību.

Privātuma politikas izmaiņas

Mēs paturam tiesības mainīt vai papildināt mūsu privātuma politiku jebkurā laikā. Šībrīža privātuma politika ir vienmēr pieejama mūsu mājaslapā.

Sūdzību iesniegšana

Ja uzskatāt, ka mēs pārkāpjam Jūsu tiesības apstrādājot Jūsu personas datus, Jums ir tiesības sazināties ar mums jebkurā laikā ar e-pasta starpniecību, rakstot uz eveikals@agapics.lv.

Jauna konta reģistrs