Tiešsaistes veikala agapics.lv īpašnieks ir Agapics SIA (turpmāk tekstā – tiešsaites veikals), Reģ.Nr. 40003138779, juridiskā adrese Kārļa Ulmaņa gatve 2, Rīga, LV-1004. Jūs varat sazināties ar mums caur e-pastu eveikals@agapics.lv vai pa telefonu 20392178.

Maksājumi un preču piegāde

Iepērkoties tiešsaistes veikalā, Jūs varat maksāt par pirkumiem izmantojot banku saites, ko mediē Make Commerce. Visas produktu cenas ir norādītas eiro un tās iekļauj PVN. Preču transports ir iespējams tikai Latvijas iekšienē. Preces tiek piegādātas ar VAS “Latvijas Pasts” Ekspresspasta daļas, DPD Latvija SIA un Omniva SIA starpniecību. Lai izvēlētos, kur produkti tiks nosūtīti, izvēlieties piemērotu piegādes veidu un atrašanās vietu no izvēlnes. Preces parasti tiek izsūtītas tajā pašā vai nākamajā darba dienā pēc apmaksas saņemšana, un piegāde parasti neaizņem ilgāk par piecām darba dienām. Transporta maksu veido saskaņā ar sūtījuma apjomu un piegādes veidu. Izņēmuma gadījumos, preces var tikt piegādātas četrpadsmit kalendāra dienu laikā, kā gadījumā klientam tiks paziņots cik ātri vien iespējams.

Pirkuma veikšana

Tiešsaistes veikalam ir attēls un aprakstošs teksts katram produktam. Lai veiktu pirkumu, izvēlieties vēlamo produktu no produktu saraksta, tad nospiediet “Pievienot grozam” pogu. Ir iespējams mainīt produktu daudzumu produktu aprakstā, ātrajā pārskatā un pirkumu grozā. Līdzko prece ir izvēlēta, Jums ir jādodas uz grozu, kas atrodas labajā augšējā stūrī. Tur Jūs varat redzēt pārskatu ar visiem izvēlētajiem produktiem, mainīt pasūtījumu daudzumu, un pievienot atlaižu kodu. Tālāk, Jums ir jāpārvietojas, nospiežot pogu “Iegādāties”. Tur Jūs varat izvēlēties, vai veicat pirkumu kā viesis, vai ierakstīties. Ja Jums nav konta, Jūs varat uzreiz reģistrēties, klikšķinot uz “Reģistrēties” pogas. Un tomēr, Jums ir jāaizpilda visi lauki, kas atzīmēti ar zvaigznīti, un jāizvēlas piemērotākais piegādes veids. Līdzko esat izlasījis lietošanas un atgriešanas noteikumus un veicis atzīmi kastītē, Jūs jau varat doties tālāk uz maksājuma veidu izvēlēm.

Pasūtījuma mainīšana vai atcelšana

Lai mainītu vai atceltu pasūtījumu, rakstiet mums uz eveikals@agapics.lv vai zvaniet 20392178 pēc iespējas ātrāk.

Pirkumu atgriešana

Saskaņā ar likumu, pircējam ir tiesības atteikties no līguma četrpadsmit dienu laikā pēc pasūtīto preču saņemšanas, un atgriest preces nelietotā formā, nebojājot iepakojumu. Lai to darītu, lūdzu sazinieties ar mums, cik vien ātri iespējams, caur eveikals@agapics.lv, un mēs palīdzēsim. Tiešsaistes veikals atgriezīs visas ar produktu saistītās izmaksas, kas saņemtas no pircēja uz līguma pamata, pēc atteikšanās pieteikuma saņemšanas. Šo minēto maksu atgriešana tiks veikta nekavējoties, bet ne vēlāk kā četrpadsmit kalendārās dienas pēc atteikuma pieteikumā minēto produktu saņemšanas. Tiešsaistes veikals var atteikt jebkuru produktu, kuri satur ar roku rakstītu personalizētu tekstu, atgriešanu.

Autortiesības

Visus materiālus Tiešsaistes veikala lapā, kā arī tā mājaslapā, aizsargā autortiesību likums. To izmantošana jebkurā veidā ir atļauta vienīgi ar Agapics rakstisku atļauju.

Jauna konta reģistrs