Vai Jums patīk saņemt pastkartītes, ielūgumus un īstas vēstules no Jūsu mīļajiem? Vai Jūs jūtat sirdssiltumu, kad saņemat vēstuli, ko ar roku rakstījis Jūsu draugs, vai dāvanu, kas paslēpta krāsainā ietinamajā papīrā? Vai jebkad esat sapņojis, ka kāds uzrīkos Jums pārsteiguma ballīti ar lieliskām ballīšu dekorācijām un baloniem? Mēs ticam, ka daudzos gadījumos Jūsu atbilde būs “jā”, un Jūsu mīļotais cilvēks, draugs vai partneris, visticamāk, ik pa laikam sagaidīs to pašu. Agapics novērtē reālu kontaktu un lietas, kas rakstītas vai radītas ar rokām. Mūsu mērķis ir palīdzēt nest prieku, autentiskumu, rūpes, un drosmi paust Jūsu vēlēšanās un jūtas cilvēku dzīvēs ar mūsu produktiem. Mūsu lielākās produktu grupas ir gadadienu un apsveikumu kartiņas, dāvanu iesaiņošanas produkti, ballīšu piederumi, uzlīmes un kancelejas preces. Mēs radām produktus maziem un lieliem klientiem, un mēs fokusējamies uz dažādiem dzīvesstiliem, etniskajām grupām, cilvēkiem ar augstākiem un zemākiem ienākumiem, un tiem, kuriem nepieciešama palīdzība, kā arī uz sadarbību sniedzējiem. Mums ir izcili klienti visā Igaunijā, mazi veikali un lielas mazumtirdzniecības ķēdes, nelieli kioski un aizraujoši grāmatu veikali, ziedu un iepakojumu veikali, pasta uzņēmumi, un daudzi jo daudzi citi. Mēs paši radām mūsu produktus kopā ar māksliniekiem un rakstniekiem, mēs organizējam ražošanu, glabājam, organizējam transportu uz veikaliem, piedāvājam piemērotus ekspozīcijas risinājumus veikaliem un uzturēšanas pārdošanu un apkalpošanu. Mēs sadarbojamies ar iemīļotiem Igaunijas autoriem, novērtējam labu rakstīšanu, pievēršam uzmanību skaistai valodai un pareizrakstībai, uzskatām augstas kvalitātes produktus par svarīgiem, un rūpējamies par dabu un apkārtējo vidi.

Mūsu vērtības

Mēs ticam laimei. Un mēs uzskatām, ka laimi balsta pieci pilāri.

Attīstība

Pirmais laimes pilārs ir attīstība - attīstība kā domāšanas veids. Mēs zinām, ka viss nepārtraukti mainās: cilvēki, organizācijas, uzņēmumi, daba, cilvēku attiecības, prasmes, radošums, un mīlestība - un lai turētos līdzi šīm pārmaiņām, mums ir jābūt gataviem mainīties un augt - kā cilvēkiem, kolēģiem, komandai, partneriem un uzņēmumam.

Laiks

Otrais laimes pilārs ir iedvesmots no Sengrieķu koncepta par laiku. Sengrieķiem bija divi vārdi, kas apzīmēja laiku: Hronos un kairos. Hronos ir saskaitāmais laiks - stundas, minūtes, un sekundes. Savukārt, kairos ir kas cits. Kairos attiecas uz laiku kā saturisku konceptu, kas mēra mirkļus. Šis vārds pārstāv tos būtiskos mirkļus, kad kaut kas izmainās, mirkļus, kad Jūs jūtat, ka laiks it kā apstājas. Būt tai mirklī, būt klātesošam, just, klausīties - tas ir tas, ko mēs patiesi novērtējam!

Mazas lietas veido lielas lietas

Arī trešais pilārs mūs aizved atpakaļ uz Seno Grieķiju. Mums ir būtiski būt daļai no kā lielāka un atbalstīt globāli nozīmīgus mērķus. Aristotelis nosauca to par eudaimoniju - sajūtu, kur jēga un laime apvienojas vienā. Ir svarīgi saprast, ka mēs visi varam dot savu ieguldījumu kāda mazā veidā, padarot pasauli par labāku vietu. Kopā ar mūsu komandu mēs esam apņēmušies atbalstīt ANO vīziju par ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanu.

Prieks

Mēs vēlamies ielikt savu sirdi it visā, ko darām. Mēs esam apņēmīgi un ļoti pamatīgi. Tai pat laikā, papildu mūsu centībai, mēs uzskatām, ka ir būtiski, ka patiess prieks un bauda pavada katru aktivitāti! Diemžēl mēs bieži vien apkārt redzam, ka pieaugušie piemirst smaidīt un smieties, un viņi slēpj savas patiesās un spilgtās emocijas, un viņu pašu personības. Visam šim vajadzētu tikt atgrieztam ikdienas dzīvē: lielus mērķus var sasniegt ar saulainu personību!

Attiecību spēks

Un visbeidzot, mēs ticam, ka sirsnība, gādīga kopābūšana un patiesa komunikācija ir tas, kas virza pasauli uz priekšu!

Jauna konta reģistrs